Drzwi na świat

drzwi
Drzwi Zintegrowane Centor dzięki swojemu starannie przemyślanemu wzornictwu znakomicie komponują się z nowoczesną architekturą i doskonale wpisują się w jej wyrafinowaną prostotę. Są też produktem w pełni zgodnym z koncepcjami architektury otwartej na otoczenie i przyjaznej użytkownikowi.

Zintegrowanie w jednym, perfekcyjnie zaprojektowanym systemie drzwiowym drzwi, moskitier, rolet i okuć sprawia, że nic nie zakłóca harmonii form stworzonych przez architekta, a jednocześnie mieszkańcy domu czy apartamentu mogą w pełni komfortowo korzystać z niego i cieszyć się możliwością kontaktu z naturą bez żadnych kompromisów.

W przestrzeni, gdzie znajdują się Drzwi Zintegrowane Centor, możemy zrezygnować z ciężkich, staroświeckich zasłon i firan, które w żaden sposób nie komponują się z minimalistycznymi wnętrzami współczesnych domów. Czy to oznacza, że nie mamy możliwości kontrolowania ilości naturalnego światła wpadającego do wnętrz i zapewnienia sobie prywatności we własnym domu? Nie, bo w systemie drzwiowym firmy Centor mamy do dyspozycji rolety – zarówno rozpraszające światło, jak i zaciemniające. Są dostępne w trzech stylowych wzorach, z których każdy dostępny jest nawet w 10 kolorach. Rolety te, podobnie jak same drzwi, poruszają się horyzontalnie, co ułatwia ich wygodne zamykanie i otwieranie. W pełni zintegrowane z ramami drzwi są niewidoczne, gdy je całkowicie rozsuniemy, aby cieszyć się światłem i pięknymi widokami.

Podobnie rzecz ma się w wypadku moskitier. Korzystając z rozwiązań firmy Centor, nie musimy rezygnować z estetycznego wyglądu naszych domów i z wygody codziennego ich użytkowania. Ochrona przed insektami jest skuteczna, a same moskitiery estetyczne, trwałe i również dyskretnie ukryte, jeśli nie potrzebujemy z nich akurat korzystać.

Nawet okucia w drzwiach firmy Centor są tak zaprojektowane i zamontowane, aby były niemal całkowicie niewidoczne i by nie zakłócały zarówno formy samych drzwi, jak i nie odciągały uwagi od widocznego za nimi krajobrazu.

To wszystko sprawia, że system drzwiowy firmy Centor jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie projektant i inwestor chcą osiągnąć pełną harmonię nowoczesnej architektury i jej otoczenia. Zgodnie z oczekiwaniami współczesnych klientów możliwość otwarcia wnętrz na zewnątrz – wizualnego połączenia salonu czy kuchni z tarasem lub ogrodem – powinna być pełna, wygodna i łatwa. A jednocześnie w razie potrzeby istotne jest, aby móc szybko i skutecznie odgrodzić się od brzydkiej pogody, niskiej temperatury, wiatru, natrętnych insektów czy … ciekawskich spojrzeń. Połączenie domu z jego otoczeniem w sposób naturalny, a jednocześnie zapewniający jak największy komfort jego użytkownikom to ideał, który dzięki Drzwiom Zintegrowanym Centor możemy osiągnąć.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *