Jakie meble są najlepszym rozwiązaniem do małej sypialni?

Posted by:HouseRing Posted on:17 lipca 2018 Comments:0

Jesteś na etapie urządzania swojej nowej sypialni? A może chcesz prze-aranżować swój dotychczasowy pokój? Nie od dzisiaj wiadomo, że urządzenie sypialni w praktyczny, a zarazem ładny sposób jest trudnym zadaniem. Zwłaszcza gdy sypialnia jest niewielkich rozmiarów, a nam zależy na tym, aby udało się w niej pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy.

Jakie meble są najlepszym rozwiązaniem do małej sypialni?

Podstawą urządzenia funkcjonalnej, a zarazem przyjemnej w odbiorze sypialni jest oczywiście zakup łóżka. Naszą propozycją jest łóżko z kolekcji LATTE w kolorze dąb sonoma – https://www.wikimeble.pl/SYPIALNIE/Meble_System_LATTE_I. Wybór jasnego koloru obicia sprawi, że pomieszczenie optycznie się powiększy. Wybierając jasne łóżko, fajną opcją jest zakup kontrastowych kocyków, poduszek czy pościeli – z jednej strony dodadzą wnętrzu przytulności, a zarazem przyciągną uwagę do najważniejszego mebla w pokoju. proponowane przez nas łóżko posiada w zestawie drabinkę, spod jego spodu jest również miejsce na schowanie rzeczy, dzięki czemu można zoptymalizować ilość porozkładanych wszędzie obiektów.

Oprócz łóżka, ważne, aby w sypialni znalazła się wysoka szafa, najlepiej taka, która jest od razu zaopatrzona w lustro. Naszą propozycją jest szafa Latte przesuwana o wymiarach 216×230. Podobnie, jak i w przypadku łóżka do wyboru jest dąb sonoma, który jest idealny do małych wnętrz. Szafa jest niesamowicie pojemna. W jej wnętrzu znajduje się dwanaście półek i dwie przegrody na ubrania na wieszakach. Dzięki jej sporym rozmiarom może służyć zarówno jako szafa na ubrania czy buty. Niezagospodarowane półki mogą posłużyć również jako miejsce do przechowywania książek/dokumentów itp.

Kolejnym polecanym przez nas meblem, który sprawdzi się świetnie w wyposażeniu małej sypialni jest stolik nocny. Naszą propozycją jest kompletowy stolik z serii Latte w kolorze dąb sonoma. Stolik posiada dwie, pojemne szuflady. Jego wymiary 46x50x36cm sprawiają, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca i z powodzeniem może być dociśnięty do ściany bądź bezpośrednio do łóżka. Jego mały blat jest idealnym miejscem na trzymanie małej lampki, książki czy telefonu komórkowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenie małej sypialni nie jest najłatwiejszym zadaniem, niemniej jednak jest to możliwe. Wybierając meble w jasnych kolorach, które są pojemne – optycznie powiększą Państwo sypialnię i znajdą miejsce na wszystkie potrzebne obiekty. We wpisie skupiliśmy się na kolekcji LATTE, ale idealnym rozwiązaniem będą też meble FLORIS, czy INDIANA w oferowanych przez nas jasnych kolorach.

Kategoria:

Leave a Comment