Nowa kolekcja Gent od Black Red White – klasyka z nowoczesnymi rozwiązaniami

Posted by:Arina Posted on:28 maja 2015 Comments:0

Gent
Salon jest wizytówką domu i wnętrzem, w którym spędza się najwięcej czasu. Modny i komfortowy pokój dzienny, urządzony z wykorzystaniem nowej kolekcji Gent od Black Red White staje się oryginalnym miejscem relaksu i rozrywki. Nowoczesne rozwiązania skryte pod klasycznymi frontami mebli sprawią, że polubisz swój salon jeszcze bardziej!

Unikatowy charakter systemu Gent bazuje na rysunku słojów drewna oraz jego wyrazistej fakturze w uniwersalnym i efektownym kolorze dąb stirling. Minimalistyczna stylistyka mebli opiera się na prostocie kształtu i braku zbędnych zdobień. Drewniane nóżki mebli oraz szklane półki i przeszklenia witryn dodają bryłom lekkości i uroku.

System został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort codziennego użytkowania. Równomierne i ciche domykanie frontów oraz szuflad nie zmąci popołudniowego spokoju, a delikatne ledowe podświetlenie półek wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę.
Modułowy charakter kolekcji Gent pozwala na swobodne zestawianie ze sobą brył i tworzenie unikalnych i funkcjonalnych aranżacji domowych wnętrz. System Gent składa się z 10 elementów w wersji kolorystycznej dąb stirling. Praktyczne komody, witryny i szafki RTV pomogą uporządkować pokojową przestrzeń, a całość uzupełnią ława, ławka i stół Brussel.

Kategoria:

Leave a Comment