Odpowiednio skompletowana garderoba

Posted by:Daria Posted on:8 stycznia 2016 Comments:0

clothing-store-984396_640Każda z nas doskonale zna sytuacje, w której szykuje się do wyjścia i wypowiada w duchu klasyczne „nie mam się w co ubrać”. Oczywiście prawda jest taka, że stoimy przed szafą wypełnioną ubraniami po brzegi. Częste porządki na półkach i wieszakach na niewiele się zdają. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym w łatwy sposób utrzymamy porządek w szafie, a do tego, będziemy mogły szybko skompletować modny set na każdą okazję.

Już przy zakupie szafy decydujemy o tym czy łatwo będzie utrzymać w niej porządek. Głębokość nie jest jedyną cechą półek, na które powinnyśmy zwracać uwagę. Istotne jest również to, aby miały one optymalną wysokość. O wiele łatwiej jest układać ubrania w szafie, która zawiera dużą liczbę niskich półek niż w tej, wyposażonej w wysokie półki, w których sterty, złożonych w kostkę ubrań będą się przewracać, a my, chcą wyciągnąć sweter, leżący na samym dole, będziemy musiały wyciągać ogromną górę pozostałych ubrań. Nie oznacza to jednak, że jeśli nasza szafa nie spełnia wymienionych wyżej warunków, musimy biec z portfelem do salonu meblowego. Na rynku znajdują się organizery, które mogą stanowić praktyczne wyposażenie szafy. Należą do nich lekkie szuflady, które można umieścić w półce lub w miejscu pod wieszakami czy organizery na torebki i apaszki.

Kiedy zadbamy już o miejsce, w którym będziemy przechowywać ubrania, warto skupić się na skompletowaniu odpowiedniej garderoby. W pierwszej kolejności, zwróćmy uwagę czy w naszej szafie znajdują się podstawowe ubrania, takie jak wygodne dżinsy w jednolitym kolorze, klasyczna biała bluzka czy obowiązkowa mała czarna. Być może w pierwszej chwili może się wydawać, że t-shirty w stylu basic, które możemy znaleźć pod linkiem http://heppin.com/topy_tshirty_podkoszulki_koszule_bluzki_k-120_o-popularity.htm, to zwyczajne, proste ubrania, to właśnie elementy tego typu umożliwiają nam szybkie skompletowanie stroju. Zwykła, czarna bluzka na ramiączkach będzie doskonale pasować zarówno do eleganckich spodni w wyszczuplające, pionowe paski, jak i do kloszowanej spódniczki w kropki. Klikając w link http://heppin.com/spodnice_moda_damska_k-125_o-popularity.htm, przekonamy się, że spódnica nie musi być tylko w wersji mini lub maxi.

Kurtka i płaszcz to jeden z tych elementów garderoby, którego zakup powinien być dobrze przemyślany. Będzie to nasza odzież wierzchnia na kilka miesięcy, dlatego warto zdecydować się na fason, w którym czujemy dobrze i który będzie nas dobrze ogrzewać. Płaszcza, znajdujące się pod linkiem http://heppin.com/kurtki_plaszcze_moda_damska_k-128_o-popularity.htm zadowolą zarówno zwolenniczki wymyślnych wzorów jak i panie preferujące stonowane rozwiązania.

Chociaż na zakupach, najczęściej rzucają nam się w oczy wymyślne wzory, warto decydować się na bardziej tonowane kolory t-shirtów czy spódnic, które dodają każdej kobiecie klasy i elegancji.

 

Kategoria:

Leave a Comment