„Open Day 2015” – ciekawa propozycja dla osób z Kielc urządzających dom i mieszkanie

Posted by:Arina Posted on:20 kwietnia 2015 Comments:0

open
Bezpośrednie rozmowy z producentami, możliwość uzyskania informacji technicznych i okazja do poznania najnowszych trendów wnętrzarskich – to tylko niektóre powody, dla których warto wziąć udział w „Open Day 2015”, który odbędzie się 24 kwietnia w Kielcach. Gospodarzem spotkania jest salon Parkett Service.

„Open Day 2015” to wydarzenie adresowane do osób zainteresowanych szeroko pojętym urządzaniem wnętrz, zwłaszcza poszukujących drewnianych podłóg, schodów oraz drzwi.
– W piątek, 24 kwietnia br. w godz. 10:00-18:00 do dyspozycji projektantów i architektów wnętrz, jak i inwestorów indywidualnych będą przedstawiciele firm udzielający informacji technicznych i porad związanych z wyposażaniem wnętrz. Spotkanie ma otwarty charakter, chcemy w miłej atmosferze, przy filiżance kawy i małym poczęstunku porozmawiać o dostępnych możliwościach i trendach – wyjaśnia Marcin Celebański, kierownik salonu Parkett Service w Kielcach.

Jednym z ekspertów, którzy będą dzielili się swoim doświadczeniem jest Paweł Bekas, przedstawiciel firmy Chapel Parket Polska oferującej dębowe podłogi. – Dziś każdy zainteresowany ma szybki i łatwy dostęp do informacji o produktach, jednak nawet najlepsze opisy nie zastąpią rozmowy i wymiany spostrzeżeń. Jednocześnie, nie da się przecenić możliwości bezpośredniego porównania dostępnych materiałów. Dzięki tego typu spotkaniom inwestorzy indywidualni i osoby profesjonalnie zajmujące się projektowaniem i urządzaniem wnętrz mogą uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, dlatego zachęcam do wzięcia udziału w wydarzeniu – zaprasza ekspert marki Chapel Parket.

Na uczestników wydarzenia czekać będą także różnorodne materiały pomocne zarówno architektom, jak i inwestorom indywidualnym przy projektowaniu wnętrz.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00, zainteresowani mogą przyjść na nie o dogodnej dla siebie porze. Salon Parkett Service mieści się w Kielcach, przy ul. Okrzei 26.

Kategoria:

Leave a Comment