Posadzka mineralna – modny design

Posted by:HouseRing Posted on:8 maja 2019 Comments:0

Czasy, kiedy na podłogach gościły jedynie panele, parkiet lub linoleum, już dawno minęły. Nikogo nie dziwi więc fakt, że popularnym systemem podłogowym w domu jest posadzka mineralna lub płytki. Czy wybór tego typu podłoża to tylko efekt zmieniających się trendów wnętrzarskich? Co jeszcze sprawia, że posadzka mineralna jest tak popularna? Sprawdźmy to!

Na rynku mamy do wyboru bardzo dużo systemów podłogowych w rozmaitych wzorach i kolorach. Budując lub remontując dom, trudno więc zdecydować się na konkretny typ podłoża, który zagości w naszym mieszkaniu. Z uwagi na fakt, że w każdym pokoju możemy mieć inny rodzaj podłogi, finalny wybór tej idealnej wydaje się dzięki temu prostszy. Ale czy posadzka mineralna to naprawdę perfekcyjny system podłogowy?

Posadzka mineralna – co warto wiedzieć?

Produkuje się ją z bezspoinowego cementu, dzięki czemu podłoże to ma właściwości samopoziomujące oraz jest mało chłonne. To sprawia, że posadzka mineralna jest idealnym systemem podłogowym do kuchni lub łazienki. Poza tym, podłoże tego typu możemy wybrać w różnych wariantach, na przykład matowym lub połyskującym.

Na zamówienie kupimy posadzkę o wybranym wzorze, dzięki czemu perfekcyjnie dopasujemy ją do stylu pomieszczenia, w którym zostanie założona. Nie sposób pominąć również jej walorów estetycznych. Wygląda nowocześnie i designersko, więc nadaje się do biur, sal konferencyjnych i obiektów biznesowych, gdzie profesjonalizm przejawia się również za pomocą wystroju wnętrza. Dlaczego jeszcze warto wybrać ten system podłogowy?

Zalety posadzki mineralnej

Fakt, że nadaje się do ogrzewania podłogowego oraz jest łatwa w czyszczeniu to nie wszystko. Warto również wiedzieć, że cechuje ją wysoka odporność na uszkodzenia różnego typu. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w obiektach biurowych, ale również w kuchni, na tarasie lub balkonie, nawet w łazience.

Ogromny wybór różnego rodzaju posadzek i innych systemów podłogowych do domu i obiektów publicznych, znajdziesz na tej stronie internetowej: http://www.centrumposadzek.com.pl/

Kategoria:

Leave a Comment