Pralka 9 kg – ranking najlepszych modeli. TOP 4

Posted by:HouseRing Posted on:1 marca 2018 Comments:0

istock-666226596Biała pralka o ładowności około 9 kg to najchętniej kupowany model. Sprawdzi się zarówno dla aktywnie żyjącej pary, także z dzieckiem i psem, jak i dużej rodziny. Warto porównać kilka modeli – wśród nich m.in. Samsung Quick Drive, Electrolux czy Candy, zanim wybierzecie konkretny model. Poniżej TOP 4 najlepszych pralek o pojemności bębna 9 kg.

Jeśli interesuje Was pralka 9 kg, macie naprawdę spory wybór. Może to być problem, bo jak spośród tylu modeli wybrać ten jedyny? Rozważcie, na czym Wam zależy – np. na designie, funkcjach dodatkowych czy też cenie – a będzie Wam łatwiej zdecydować. Dla ułatwienia poniżej znajdziecie TOP 4 pralek o ładowności 9 kg z różnego przedziału cenowego.

Samsung Quick Drive WW90M644OPW

Wyobrażacie sobie swoją łazienkę? Przestronna wanna, duże lustro i biała pralka w rogu? Trzeba tylko wybrać właściwy model – np. Samsung Quick Drive, który zapewnia pranie nawet o połowę szybsze i niższe zużycie energii o 20%. Wyjątkowa technologia przyczyni się też do oszczędności, co ważne w przypadku dużej rodziny. Ponadto przydatne są też inne funkcje – np. EcoBubble, AdWash, Smart Control.

Candy GVSW 496DWC-S

Kolejna pralka 9 kg to model Candy, który wyposażono w wiele funkcji. Inteligentny Monitoring działa jak osobisty asystent, co zapewni dłuższą żywotność urządzenia. Dostępna jest także personalizacja programów, sterowanie głosem, funkcję pary przydatną do odświeżania ubrań i pozbawiania ich zagnieceń, szybkie programy, a także wyjątkowo duży otwór załadunkowy i wyżej osadzone drzwi, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Electrolux EWF1497CDW2

Biała pralka od Electroluxa ma świetny design, ale jej specyfikacja także przekonuje d zakupu. Unikalny system mieszania zapewni najlepszy efekt nawet przy niskiej temperaturze. Inne zalety tego urządzenia to energooszczędność, dobra ładowność, możliwość odświeżania ubrań za pomocą pary, funkcja OptiSense, która automatycznie dopasuje ilość wody, energii i czasu do wielkości wsadu. Pralkę wyposażono też w przydatny czujnik wsadu, dzięki któremu będziemy optymalnie dozować detergent zmiękczający.

LG FH4U2VFN3

Jedną z tańszych propozycji jest LG FH4U2VFN3. Mimo przystępnej ceny oferuje wiele funkcji – możliwość dodania odzieży w trakcie prania, technologię napędu 6 Motion, która porusza bębnem w kilku kierunkach, co wpływa na lepsze usuwanie zabrudzeń, a także zastosowanie funkcji NFC. Wystarczy pobrać aplikację, a następnie nowe programy prania. Dodatkowo można skorzystać z inteligentnej diagnostyki, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko awarii pralki, a także konieczności jej naprawy lub wymiany.

Kategoria:

Leave a Comment