Szeregówka czy dom? Podpowiadamy najlepsze rozwiązanie

Posted by:HouseRing Posted on:12 lipca 2019 Comments:0

Marzysz o własnych czterech kątach, jednak nie wiesz, czy decydować się na budowę domu, czy kupić mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregówek? Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale my wiemy, które z nich ma najwięcej zalet. Zwycięzcę poznasz w tym artykule. Ponadto sprawdzisz czy da się pogodzić mieszkanie w mieście z pragnieniem spokoju i natury.

Nowoczesne szeregówki – dlaczego warto?

Jeśli cenisz sobie szybkie decyzje i zarazem proste rozwiązania to szeregówki będą dla Ciebie idealnym wyjściem mieszkaniowym. Nie musisz głowić się nad projektem domu, sprowadzać materiałów i ekipy. Wystarczy, że wybierzesz mieszkanie w szeregówce, które spełni Twoje oczekiwania i urządzisz je według siebie. Takie nowoczesne budownictwo jest nie tylko tańsze w utrzymaniu, ale również w zakupie. Poza tym oszczędzi Ci stresu i dodatkowych kosztów.

Ekologia i funkcjonalność

Projekt i wykonanie szeregówek to bardzo skomplikowane przedsięwzięcia. Deweloperzy dbają o to, by wszystkie mieszkania były ekologiczne i przede wszystkim ekonomiczne. W domach zamontowane są rekuperatory, które odzyskują ciepło i jednocześnie zapewniają stały dopływ świeżego powietrza do wnętrza mieszkania i utrzymanie optymalnej temperatury. Większość szeregówek posiada także przygotowane instalacje pod panele solarne lub fotowoltaiczne. Dzięki temu, to przyszły właściciel mieszkania może zdecydować, jak ekologiczny będzie jego dom.

Zaciszna i zielona okolica zabudowań szeregowych

Już nie musisz szukać działki na wsi, by zaznać spokoju i mieć swój ogród. Zabudowa szeregowa w zacisznej okolicy to rozwiązanie szyte na miarę wszystkich miłośników natury. Przystosowane do podziwiania ogrodu okna, zapewnią Ci widok na wypielęgnowaną roślinność. Z kolei taras na piętrze, umożliwi odpoczynek na świeżym powietrzu. Przeszklone pomieszczenia na parterze, mogą pełnić funkcję salonu lub werandy. Koniecznie sprawdź, jak pięknie możesz mieszkać w szeregówkach: http://osiedlezielonezacisze.pl.

Kategoria:

Leave a Comment