TOP 3 okapy kuchenne w kwietniu 2015

Posted by:Arina Posted on:28 maja 2015 Comments:0

okap-kuchenny-nowoczesny
Okap kuchenny to bezcenna pomoc w utrzymaniu czystej, świeżej i zdrowej kuchni. Pozwala na komfortową pracę przy płycie grzewczej, filtruje powietrze, uwalnia otoczenie od cząsteczek brudu i tłuszczu, gwarantuje świeżość oraz pozwala uniknąć zabrudzeń i zatłuszczenia mebli kuchennych.

W tym tygodniu przedstawiamy Wam faworytów, czyli najczęściej wybierane okapy w miesiącu kwietniu – TOP 3 od GLOBALO.

Wysoka jakość, doskonałe parametry pracy poniższych okapów oraz popularność wśród zadowolonych użytkowników pozwoliły prezentowanym modelom na uplasowanie się w TOP 3 w miesiącu kwietniu.
Nomina 80.3 Sensor Eko Max

Nowoczesna stylistyka, gładka powierzchnia oraz design inspirowany nurtem minimalistycznym to tylko jedne z wielu zalet okapu przyściennego Nomina 80.3 Sensor Eko Max. Urządzenie to zostało zaprojektowane i wykonane z myślą o Klientach, ceniących sobie komfort użytkowania oraz najwyższą jakość wykonania. Okap wyposażony został w elektroniczne sterowanie klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LCD, oświetlenie diodowe oraz w sensor pary.
Cylindro Isola 39.3 Eko Max

Delikatna linia, nowoczesny design i spektakularna forma wyspowego okapu kuchennego Cylindro Isola 39.3 Eko Max, w połączeniu z innowacyjną technologią pracy są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój, prosty design i komfort gotowania. Okap wyposażony został w elektroniczne sterowanie klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED oraz energooszczędne oświetlenie POWER LED.
Toredo Isola 40.2 White Eko Max

Nadający lekkości każdej kuchni biały okap kuchenny wyspowy GLOBALO Toredo Isola 40.2 White Eko Max to wysokiej jakości produkt o oryginalnej stylistyce, pasujący do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Okap wyposażony został w intuicyjne sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch, pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie POWER LED.
Marka GLOBALO

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. W ofercie dostępnej na www.globalo.pl znajdziecie Państwo okapy wyspowe, przyścienne, skośne, sufitowe, do zabudowy i blatowe. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Kategoria:

Leave a Comment