Zabudowa kuchenna po sam sufit – funkcjonalnie i estetycznie!

Posted by:Daria Posted on:4 października 2017 Comments:0

pexels-photo-276651Każdy z nas chciałby mieć wymarzoną kuchnie – dopasowaną do potrzeb i możliwości pomieszczenia. Niestety w większości sklepów możemy kupić szafki o standardowych wymiarach, które jednak nie pasują do każdego wnętrza. Jak więc urządzić kuchnię na miarę naszych oczekiwań? Odpowiedzią może być zabudowa kuchenna.

Meblościanka w nowoczesnym wydaniu

Niektórym meblościanki kojarzą się babcinymi regałami z dawnych lat, które prezentowały się niezbyt dobrze. Na szczęście coraz częściej różne firmy oferują zabudowy kuchenne w nowoczesnej odsłonie, które będą pasowały do każdego wnętrza.

Żyjemy w czasach, kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Również w branży kulinarnej powstają coraz to nowsze urządzenia, gadżety czy sprzęty. Tylko gdzie to później wszystko pomieścić? Tradycyjne szafki tak naprawdę zajmują całą kuchnię, ale mieszczą niewiele. Dlatego alternatywą może być meblościanka od podłogi do sufitu, która jest praktyczna i pomieści naprawdę wiele. Znajdzie się więc miejsce na szafki, lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę czy nawet zmywarkę. Nowoczesne meblościanki mają wiele ciekawych rozwiązań, jak chociażby kosze cargo czy nerki. Nie zmarnuje się więc żaden skrawek miejsca, nawet w szafkach narożnych. Dzięki temu, że możemy pomieścić tam niemalże wszystko, nie będziemy musieli zagracać blatów sprzętami czy pojemnikami, a w naszej kuchni zapanuje porządek.

Nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka

Zabudowane kuchnie prócz funkcjonalności mają jeszcze jedną zaletę – walory estetyczne. Jeśli zamawiamy taką zabudowę na wymiar, np. na stronie http://koncept-szafy.pl/, możemy stworzyć własną kuchnię marzeń. Dzięki doborowi odpowiednich kolorów i materiałów, z których wykonane są meble, nadamy styl i charakter naszej kuchni. A wybór jest naprawdę ogromny. Rozmaite gatunki drewna w wielu kolorach, płyty MDF, które mogą imitować stal, drewno czy inne materiały. To wszystko sprawia, że meblościanka może być zaaranżowana tak, by pasowała kolorystycznie i stylistycznie do reszty pomieszczenia. Zabudowa kuchenna robiona na wymiar to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie indywidualizm.

Kategoria:

Leave a Comment