Zacieraczka do betonu pojedyncza – szeroki wybór sprzętów wysokiej jakości

Posted by:HouseRing Posted on:15 stycznia 2023 Comments:0

Zacieraczka do betonu pojedyncza zapewnia najwyższą jakość wykonania posadzki. Urządzenie jest wydajne i pracuje w trudnych warunkach.

Jakie zalety ma zacieraczka do betonu pojedyncza? 

Zacieranie betonu pozwala wygładzić powierzchnię posadzki. Na rynku są dostępne specjalistyczne maszyny, które ułatwiają wykonywanie prac. Do wyboru jest wiele urządzeń, m.in. zacieraczka do betonu pojedyncza Barikell MK8-75 B&S 18 HAK, która pracuje szybko i wydajnie. Dodatkowo papier ścierny mocowany z tarczami do szlifowania, pozwala na zacieranie i odnawianie betonu. Maszyna jest wytrzymała, a jej zwarta konstrukcja, zapewnia trwałość. Urządzenie ma moc 18 koni mechanicznych. Z kolei zacieraczka BARIKELL 4-75 Honda GX 160 posiada silnik o mocy 4,8KM. Zacieraczka wyrównuje nierówności na powierzchniach o większym metrażu.

Jaka zacieraczka do posadzek betonowych pracuje wewnątrz pomieszczeń?

Do posadzek betonowych w pomieszczeniach jest wykorzystywana ręczna elektryczna zacieraczka do betonu Husqvarna BG COMBI 1020, która umożliwia kontrolę nad wykończeniem powierzchni. Wyposażona jest w dwustopniowy silnik, zapewniający prędkość obrotową ostrzy, wynoszącą 60 i 120 obr./min, przy średnicy zacierania 850 mm.

Do wygładzania posadzki w budynku może być stosowana także zacieraczka do betonu pojedyncza ręczna Husqvarna BG COMBI 850 oferowana przez sklep internetowy Norwit.pl. Jest łatwa w użytkowaniu, więc może być obsługiwana przez jedną osobę. Uchwyt ma regulowaną wysokość, a operator ustawia prędkość w zależności od potrzeb.

Gdzie i dlaczego wykorzystywane są zacieraczki samojezdne?

Zacieraczki samojezdne pracują na bardzo dużych powierzchniach, m.in.: hal produkcyjnych, magazynów. Łatwo się nimi steruje, ponieważ są zwrotne, mają regulowany zakres obrotów i wiele udogodnień zwiększających komfort pracy operatora. Mają znacznie wyższą moc oraz średnicę pracy niż zacieraczki ręczne. W ofercie Norwit.pl są dostępne zacieraczki samojezdne jednowirnikowe lub dwuwirnikowe renomowanych producentów, na przykład Norton Clipper, BARIKELL i Husqvarna.

Dlaczego do betonu elektryczna zacieraczka najlepiej się sprawdza?

Zacieraczka elektryczna jest stosowana w pracach budowlanych. Maszyna ma dużą moc i możliwość dostosowania jej do danej powierzchni betonowej. Jej zaletą jest nie tylko szybkość, ale też dokładność zacierania. Urządzenie nie wytwarza spalin, więc jest bezpieczne dla zdrowia. Powierzchnia posadzki musi być nie tylko gładka, ale także równa. Dokładniejszy od poziomicy jest laser budowlany, który pokazuje precyzyjne pomiary. Sprzęt wyznacza poziomy, piony, kąty. Podczas wyboru modelu, trzeba zwrócić uwagę na parametry.

Kategoria: