Zakup domu niskim kosztem – czy to możliwe?

Posted by:HouseRing Posted on:22 sierpnia 2019 Comments:0

Własny dom z ogrodem to marzenie praktycznie każdego.Nie zawsze da się je spełnić, ponieważ koszty działek, nieruchomości i narzędzi budowlanych diametralnie rosną. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywą, dzięki której zyskamy własny dom, ale i nie nadwyrężymy zanadto swojego budżetu. Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście.

Kup dom pod klucz w Częstochowie

Budowa domu to pracochłonna przedsięwzięcie, do którego wymagana jest niemała wiedza oraz środki finansowe. Potrzebna jest również ekipa budowlana, zezwolenia, materiały i masa czasu. Nie za Wasze wystarczająco energii, by podołać temu wszystkiemu. Dlatego lepiej znaleźć inne, ale za to dużo lepsze rozwiązanie. Jednym z nich są szeregowce Częstochowa, które już niedługo będą gotowe do zakupu na osiedlu zacisze.

Dlaczego warto kupić szeregówkę?

Jest kilka powodów, które zachęcają do takiej inwestycji. Po pierwsze, nie musimy martwić się o działkę budowlaną ani pozwolenia na budowę czy zatrudnienie ekipy, wylanie fundamentów i dopilnowanie wszystkich prac. Po drugie, stan pod klucz, pozwala nam wprowadzić się od razu. Tym samym oszczędzamy sobie wielu niepotrzebnych prac wykończeniowych, które przedłużają remont i niepokoją przyszłych właścicieli.

Powierzchnia szeregówki zajmuje o wiele mniej miejsca na działce, niż dom jednorodzinny. Dzięki dodatkowemu piętru, nie tracimy pokoi ani wielkości pomieszczeń, a zyskujemy ogród. Urządzenie obszernego podwórka jest możliwe właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu projektowemu.

Ekologiczne i bezpieczne szeregówki w Częstochowie

Wszystkie szeregówki, które możesz kupić na osiedlu zacisze w Częstochowie, są bezpieczne, nowoczesne i ekologiczne. Zamontowano w nich rekuperację oraz specjalny system, który pozwala właścicielom podłączyć w przyszłości inne ekologiczne rozwiązania, takie jak, np. panele fotowoltaiczne.

Jeśli chcesz sam przekonać się, dlaczego szeregówki to najlepszy wybór jeśli chodzi o nieruchomość jako dobrą inwestycję, to zajrzyj na stronę dewelopera: http://osiedlezielonezacisze.pl, na której znajdziesz więcej szczegółowych informacji o szeregówkach.

Kategoria:

Leave a Comment