Zdrowe powietrze w Twoim domu!

Posted by:HouseRing Posted on:20 lipca 2022 Comments:0

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w Twoim własnym domu może być niebezpiecznie? Tak ale to nie za spawa niebezpiecznych urządzeń, czy złej kondycji budynku, ale powietrza, które codziennie wdychamy.

Smog, zanieczyszczenia powietrza, wirusy i bakterie przenoszone drogą powietrzną, z obecności tego wszystkiego w powietrzu oczywiście zdajemy sobie sprawę. jednak większość z nas myśli, że we własnym domu zagrożenie albo nie występuje, albo jest znikome, nic bardziej mylnego.

Jak zatem poradzić sobie z zanieczyszczeniami powietrza we własnym domu?

Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji – najlepszy sposób zwalczania zanieczyszczeń powietrza

Trudno jest walczyć z zanieczyszczeniami przebywając na dworze, możemy unikać długotrwałego przebywania na zewnątrz kiedy stężenie smogu jest bardzo duże, lub zaopatrzyć się w specjalne maski antysmogowe, jednak nie ma możliwości aby całkowicie uchronić się przed wdychaniem zanieczyszczeń. Natomiast w pomieszczeniach sytuacja, jest dużo prostsza, wówczas możemy odfiltrować praktycznie 100% zanieczyszczeń, korzystając z oczyszczacza powietrza z funkcją jonizacji.

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, jest niezwykle skuteczny w eliminacji:

  • pyłów zawieszonych pochodzących ze smogu
  • alergenów, kurzu, roztoczy sierści zwierząt
  • wirusów i bakterii
  • drożdży i pleśni

Funkcja jonizacji wspiera w eliminacji wirusów i bakterii a także pozytywnie wpływa na świeżość powietrza. Wszelkie zanieczyszczenia, w tym te pochodzące ze smogu negatywnie wpływają na organizm, dlatego konkretny sposób pozwalający wyeliminować ten problem jest jak najbardziej zasadny.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1Z40WH tani dobry sterylizator powietrza

Duńska marka Vestfrost choć nie ma bogatego doświadczenia w branży z pewnością zyskała niemałą popularność, wszystko to za sprawą skuteczności działania a także atrakcyjnej ceny. Model oczyszczacz VESTFROST VP-A1Z40WH to jeden z trzech proponowanych oczyszczaczy powietrza Vestfrost do średnich powierzchni. Powierzchnia oczyszczania w tym modelu wynosi 48m2 co przy kompaktowym kształcie urządzenia stanowi naprawdę wiele. Wydajność tego  oczyszczania powietrza z funkcją jonizacji wynosi 350m3/h. Pracuje cicho, można go przełączyć w tzw. tryb nocny/cichy, dzięki czemu może pracować także w nocy, nie budząc przy tym domowników. Obsługę urządzenia upraszcza dedykowana aplikacji mobilna, to cecha która zdecydowanie wyróżnia oczyszczacz VESTFROST VP-A1Z40WH wśród innych producentów.

Gdzie kupić oczyszczacz VESTFROST VP-A1Z40WH?

Zaawansowane urządzenia do sterylizacji powietrza najlepiej kupować w profesjonalnych sklepach, dzięki czemu zyskujemy gwarancję jakości a także możemy liczyć na fachowe doradztwo, tam także znajdziemy model VESTFROST VP-A1Z40WH. Wszystkie oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji duńskiego producenta są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym. Opisywany w artykule model oczyszczacz VESTFROST VP-A1Z40WH w profesjonalnych sklepach kosztuje ok. 1499 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Kategoria: