Firmy, usługi oraz zlecenia budowlane na Zleca.pl

Posted by:HouseRing Posted on:30 stycznia 2020 Comments:0

Planujesz remont mieszkania lub budowę domu i potrzebujesz specjalistów? A może sam jesteś fachowcem w danej dziedzinie i poszukujesz zlecenia? Dobrze trafiłeś. Portal ogłoszeniowy Zleca.pl to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. Znajdziesz w nim zarówno zlecenia dotyczące prac budowlanych, jak i najlepszych fachowców!

Zalety portalu

W sieci istnieje niezliczona liczba serwisów ogłoszeniowych o podobnej tematyce. Jednak tym, co wyróżnia portal Zleca.pl, na ich tle, jest jego niesamowita przejrzystość i intuicyjność. Inteligentne menu i łatwa rejestracja zarówno dla zleceniodawców jak i zleceniobiorców to kolejne zalety płynące z korzystania z tej platformy. Poruszanie się po niej jest niezwykle proste.  Dlatego jeśli przykładowo poszukujemy zleceń lub usług w branży budowlanej, możemy mieć pewność, że znajdziemy tylko najlepsze oferty. 

Jak korzystać z portalu?

Posiadasz firmę budowlaną i chcesz zaoferować swoje usługi, rejestracja w serwisie to warunek konieczny. Przebiega ona jednak bardzo szybko i sprawnie, ponadto nie wymaga podawania dużej ilości danych osobowych i jest bezpłatna. Na samym początku wystarczy podanie adresu e-mail oraz hasła. Jeśli to my mamy zamiar podejmować się zleceń, możemy w prosty sposób uzupełnić wymagane informacje po ukończeniu procesu rejestracji. Po zatwierdzeniu naszego adresu e-mail i zalogowaniu się na nasze konto wybieramy, czy jesteśmy zleceniodawcą, czy wykonawcą usług. Możemy oczywiście wybrać obie opcje, jeżeli zarówno realizujemy, jak i umieszczamy zlecenia budowlane. Aby uzupełnić nasze informacje, wchodzimy w zakładkę „informacje ogólne”. Jeżeli jesteśmy wykonawcą, uzupełniamy także informacje wymagane w polu „wykonawca”, a następnie zaznaczamy pole „aktywny” na „tak”. Dzięki temu zabiegowi mamy pewność, że nasz profil stanie się widoczny dla potencjalnych klientów, którzy będą mogli odnaleźć go na liście wykonawców.

Korzyści płynące z założenia konta

Korzystanie z serwisu Zleca.pl pozwala zaoszczędzić znaczną ilość naszego czasu na poszukiwaniu odpowiednich dla nas zleceń i wykwalifikowanych wykonawców. Co więcej, to przede wszystkim idealny portal ogłoszeniowy dla budowlańców, którzy są coraz bardziej poszukiwanymi specjalistami. Wiedza i doświadczenie fachowców są niezbędne podczas budowy domu lub innych usług remontowych, dlatego warto wykorzystać ten fakt i zarejestrować się w serwisie Zleca.pl. Prawdopodobieństwo znalezienia potencjalnej oferty jest niemal stuprocentowe Obecnie nie tylko osoby prywatne, ale także firmy poszukują fachowców z doświadczeniem. 

Ogromnym plusem korzystania z portalu Zleca.pl jest brak ponoszenia jakichkolwiek kosztów podczas rejestracji oraz wygoda z jego korzystania. Czytelna i intuicyjna strona portalu pomoże znaleźć Ci zlecenie bez wychodzenia z domu. Niezależnie od tego, czy poszukujesz fachowca usług budowlanych, informatyka czy stolarza – najlepsze oferty znajdziesz na Zleca.pl. 

Kategoria:

Leave a Comment