Jasne barwy we wnętrzu – nowa kolekcja Porto od Black Red White

Posted by:HouseRing Posted on:6 czerwca 2015 Comments:0

kitchen-728718_1280Meble w jasnych kolorach optycznie powiększają przestrzeń i nadają mieszkaniu przytulny, optymistyczny wyraz. Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie oryginalnej i komfortowej przestrzeni, sprawdź, jakie możliwości daje nowa kolekcja Porto od Black Red White.

Black Red White – Porto 2 Black Red White – Porto 4

Delikatny rysunek drewnianych słojów na frontach brył koresponduje z prostą formą mebli zaprojektowanych z myślą o tych, którzy dbają o estetykę i detale. Kolekcja Porto stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, minimalizmu i oryginalnego wybarwienia. Zestawienie jasnej kolorystyki korpusów i frontów z ciemnym kolorem blatów lub naturalny, stonowany dąb burlington to sposoby na aranżację przytulnego i modnego wnętrza.

Black Red White – Porto 6 Black Red White – Porto 8

Na system Porto składają się elementy, które ze względu na różnorodne wymiary i funkcje pozwalają na kompleksowe wyposażenie mieszkania. Praktyczne komody, regały, witryny czy szafki RTV to doskonałe rozwiązanie do salonu, a z pomocą szaf, szafek nocnych i wygodnych łóżek z łatwością można urządzić przytulną sypialnię. W skład kolekcji Porto wchodzą także meble do jadalni i przedpokoju – w sumie 28 elementów w 2 wersjach kolorystycznych.

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym Katalogu 2015 oraz na stronie www.brw.com.pl.

Kategoria:

Leave a Comment