Materace najwyższej jakości dla osób ceniących sobie komfort wypoczynku

Posted by:HouseRing Posted on:20 sierpnia 2015 Comments:0

bedroom-670249_640

Kupno materaca to bardzo ważna kwestia. Należy zwracać szczególną uwagę na to czy jest on właściwie dopasowany do naszego ciała. Waga, stan zdrowia, wiek, ciepłota ciała, a nawet podatność na reakcje alergiczne to cechy, które sprawiają, że podłoże, na którym śpimy, powinno być indywidualnie dopasowane do każdego użytkownika. W przeciwnym wypadku, organizm nie będzie wypoczęty, a mięśnie i kości staną się obolałe.

Odpowiednio dopasowany materac

Komfortowy sen powoduje lepsze samopoczucie w ciągu dnia, a ponadto, wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Skuteczny odpoczynek jest jednak możliwy tylko dzięki użyciu najlepszej jakości produktów. Piżama wykonana z właściwych tkanin, odpowiednia temperatura w sypialni i ekskluzywna pościel pełnią bardzo ważną rolę. Najbardziej istotną kwestią jest jednak dobry materac. Ze względu na upodobania bądź ewentualne zalecenia lekarza, powinno się wybierać produkt bardziej miękki lub twardy. Zapotrzebowania klientów są bardzo zróżnicowane. Z tego powodu TEMPUR oferuje materace, indywidualnie dopasowane do każdego użytkownika. Może on decydować o wielkości, kształcie oraz charakterze podparcia jakie daje produkt.

Doskonała amortyzacja

TEMPUR stał się liderem wśród producentów materacy. Świadczy o tym fakt, że produkty są użytkowane przez klientów z 87-dmiu krajów świata. Podłoże zapewnia nie tylko doskonałą amortyzację, ale również pochłania drgania. Oznacza to, że nawet jeśli osoba dzieląca z nami materac wstanie z łóżka, nie odczujemy tego i nie obudzimy się. Co więcej, przewracanie się z boku na bok zostanie ograniczone do minimum, dzięki zmniejszonemu efektowi ucisku.

Zastosowanie materiału TEMPUR

Początkowo TEMPUR miał zupełnie inne przeznaczenie. Wynaleźli go naukowcy z NASA, aby zapewnić astronautom odpowiednią ochronę. Materiał miał zabezpieczać ciała podczas startu lotu. W tej fazie, statek pędzi z ogromną szybkością, przez co obecni na pokładzie są narażenie na bolesne uciski i obciążenia. TEMPUR okazał się odpowiednim wynalazkiem. Z czasem producenci uznali, że skoro materiał dopasowuje się do kształtu ciała w rewelacyjny sposób, należy wykorzystać go do stworzenia materacy. Cieszą się one uznaniem wśród szpitali, domów opieki i ośrodków leczenia zaburzeń snu. Oczywiście korzystają z nich również klienci indywidualni.

Odpowiednia wentylacja

Użytkownicy mają do wyboru różne rodzaje materacy TEMPUR. Producenci oferują kolekcje Original, Cloud oraz Sensation. Każdy produkt zapewnia ochronę przed występowaniem wilgoci. Należy pamiętać, że materac musi nie tylko pochłaniać wodę, ale również umożliwiać jej wyparowanie. W przeciwnym wypadku, mogą wytworzyć się niebezpieczne mikroorganizmy, a łóżko stanie się źródłem szkodliwych bakterii. TEMPUR jest doskonałym tworzywem oddychającym, co niweluje ryzyko powstania opisanego problemu. Odpowiednią wentylację zapewniają również stelaże, znajdujące się w ofercie Salonu Snu. Pamiętajmy, że materac powinien wpływać pozytywnie nie tylko na nasz sen, ale także na zdrowie.

Więcej materiałów wideo można znaleźć również na stronie youtube.pl/KomfortSnu

Kategoria:

Leave a Comment