Najbardziej luksusowe pralki – TOP 3

Posted by:HouseRing Posted on:7 maja 2018 Comments:0

pliers-laundry-3299327_1920Wśród urządzeń RTV AGD występują też produkty flagowe, uznawane za najlepsze osiągnięcia danej firmy. Nie inaczej jest np. wśród pralek. Maszyny piorące z najwyższej półki wyposażono w innowacyjne rozwiązania i wykonano z najwyższą starannością. Inteligentne pralki to prawdziwy hit sprzedaży – oto TOP 3 najlepszych modeli.

Na rynku AGD wyróżnia się kilku producentów, którzy oferują rozwiązania na każdą kieszeń. Zachwyca np. pralka AddWash™, ale ostatnio furorę robią pralki inteligentne – jak np. Samsung Qdrive. Jednak tym razem zaprezentujemy Wam te topowe modele, które sprawiły, że dane firmy zyskały nasze uznanie i zaufanie. Co takiego posiadają, że uznano je za towary luksusowe?

Samsung Quickdrive WW10M86INOA/EO – ok. 6500 zł

Koreański producent słynie z zastosowania innowacyjnych rozwiązań – prezentuje je na przykład każda pralka AddWash™, a także najnowsze odkrycie, czyli Quickdrive. Możesz dorzucić ubranie w trakcie prania ze względu na specjalnie skonstruowany i wyprofilowany bęben, wybrać optymalny program prania, np. tryb Szybki, skorzystać z funkcji ekoczyszczenia czy też EcoBubble™, która gwarantuje skuteczne usuwanie zabrudzeń w niskiej temperaturze.

Co ważne, model ten to pralka inteligentna, czyli obsłużysz ją zdalnie ze smartfona – z dowolnego miejsca, np. z biura czy parku. Sprawdzisz też postępy w procesie prania, ustawisz program zgodnie z jej podpowiedziami, a także poczytasz przydatny poradnik. Prezentowany model Qdrive kosztuje ok. 6500 zl, ale zapewnia moc przydatnych możliwości.

Miele WCI670 TDos XL&Wifi – ok. 7000 zł

Miele to marka sama w sobie – firma renomowana i uważana za luksusową. Przedstawiony model kosztuje ok. 7000 zł, a oferuje m.in. funkcje Smart. Podobnie jak w ww. modelu Samsunga Qdrive, z dowolnego miejsca możesz ją uruchomić lub zatrzymać – np. z biura, samochodu, parku czy restauracji.

Poza tym możliwe jest monitorowanie zużycia wody i energii, czyli kontrlowanie wydatków. Z innych zalet warto wymienić klasę energooszczędną A+++, 9 kg pojemności, a także mocny i wydajny silnik ProfiEco, bęben SoftCare.

LG FH4U1JBS2 – 3500 zł

Powyżej omówiony został Samsung Qdrive i model Miele, ale godny uwagi jest też flagowy model LG. Wybraliśmy jednak urządzenie tańsze, aby w naszym zestawieniu każdy mógł znaleźć model dla siebie. Cenę ma on mianowicie znacznie niższą, bo kosztuje ok. 3500 zł. Z zalet warto wspomnieć o pojemności wynoszącej 10 kg, czyli odpowiedniej dla wieloosobowej rodziny.

Ponadto zwraca uwagę system pary dla 7 programów, silnik bezszczotkowy z 10-letnią gwarancją, klasa energooszczędna A+++, a także nowoczesne technologie TurboWash, system parowy True Steam, szybki program TurboWash™ oraz możliwość zdalnego sterowania z telefonu lub tabletu.

Kategoria:

Leave a Comment