Urządzanie wnętrz – czy beton dalej jest w modzie?

Specjaliści od urządzania wnętrz stale prześcigają się w wymyślaniu nowych trendów, które goszczą w naszych mieszkaniach i domach. Stale pojawiają się innowacyjne rozwiązania, niekiedy są to dobrze znane nam elementy, które przeszły teraz niewielki lifting. Planowanie i urządzanie wnętrz zawsze jest bardzo ekscytujące – ale czy wciąż warto wybierać beton w modnych i stylowych aranżacjach?

Stosowanie betonu w aranżacji wnętrz

Jeżeli mamy na myśli styl industrialny albo nawet loftowy – często spotkamy się w tym przypadku z takimi elementami, które powstały właśnie z betonu. Niekiedy są to tylko dodatki, innym razem ściany, sufity czy podłogi. Jako że oba style wpisują się w aktualne trendy – trudno byłoby więc wykluczyć beton z naszych domów czy mieszkań.

Jeszcze do niedawna beton kojarzył nam się głównie z budynkami przemysłowymi – dzisiaj rozgościł się na salonach. Betonowa wylewka pokryta żywicą przyciąga spojrzenie i tworzy wrażenie luksusu. Rozwiązanie to często spotykane jest w domach i mieszkaniach, które posiadają szerokie lub wysokie okna – słońce idealnie odbija się od posadzki i optycznie powiększa wnętrze. 

Betonowe stoliki, blaty, figurki, świeczniki – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możliwości jest naprawdę wiele i warto tutaj postawić na kreatywność. Mogą to być zarówno przedmioty kupione, jak i zrobione samodzielnie. 

Stosowanie betonu na zewnątrz

Beton Myszków stosuje się nie tylko we wnętrzach, ale także poza naszymi domami. To prosty sposób na zaaranżowanie miejsca do wspólnego spędzania czasu. Betonowy może być także podjazd, ale także betonowa przestrzeń wokół garażu – tutaj dobrym pomysłem jest zainstalowanie kosza do gry w koszykówkę.

Beton prawdopodobnie nigdy nie odejdzie do lamusa – ma niesamowicie wiele zalet, dlatego tak chętnie korzystamy z jego właściwości. Może być używany zarówno w budowie domu, jak i w pracach przy jego wykończeniu. Z powodzeniem możemy także tworzyć ozdoby i dodatki, ponieważ materiał ten można wykorzystywać wielorako. 

Informacje dotyczące betonu znajdziesz na stronie: http://wlodar.com.pl/.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *