Jak wybrać poduszkę idealną?

Posted by:HouseRing Posted on:17 lipca 2015 Comments:0

turn-791716_640

Zwracając uwagę na komfort swojego snu, większość klientów ogranicza ją jedynie do kwestii zakupu odpowiedniego materaca. To błąd – nie każdy zdaje sobie sprawę, że kluczową kwestię stanowi również dobór poduszki. Źle dopasowana może zniwelować wszystkie zalety najlepszych i najdroższych materacy. Natomiast dobrej jakości, idealnie dobrana poduszka do indywidualnych potrzeb jest w stanie przenieść komfort snu na wyższy poziom.

Poduszka: ważna rzecz

To w dużej mierze od poduszki zależy wygoda snu oraz to, czy nocny odpoczynek przyniesie realne zregenerowanie organizmu i pozwoli wstać w dobrej formie. Zła poduszka może powodować nawet bóle karku, pleców i głowy oraz wywoływać chrapanie i świszczący oddech podczas spania. Kiepskiej jakości poduszki bardzo szybko tracą pierwotny kształt i stają się siedliskiem roztoczy, kurzu i naskórka. Ze względu na wagę pełnionych funkcji, warto rozejrzeć się ofercie proponowanej przez najlepsze firmy, specjalizujące się w tego typu produktach.

Niezwykły materiał TEMPUR

Firma TEMPUR jest znana na całym świecie głównie za sprawą niezwykłych materacy. W produktach sygnowanych logo marki wykorzystano innowacyjną technologię powstałego w NASA materiału. Jego charakterystyczne cechy to umiejętność równomiernego rozkładu ciężaru na całej powierzchni produktu, redukcja wszelkich nacisków oraz przywracanie właściwego krążenia.

Przez bezbłędne wykonanie w oparciu o kosmiczne rozwiązania technologiczne materace TEMPUR szybko zyskały sobie fanów. I chociaż na początku były one dostępne jedynie dla wybranych, to dzisiaj marka działa już w 87 krajach na całym świecie, pozwalając każdemu cieszyć się niezwykłą jakością. Ta popularność sprawiła zresztą, że na przestrzeni lat powstała cała gama niezawodnych produktów TEMPUR, dopełniających wartość i działanie materacy. Wśród nich można znaleźć kilka linii poduszek, pozwalających na dobór najlepszej z nich do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Gwarancja dobrej jakości snu

Poduszki TEMPUR zapewniają niezwykły komfort. Śpiąc na nich nie ma mowy o przewracaniu się z boku na bok, czy układaniu ich powierzchni tak, aby przyjęła pożądaną formę podtrzymującą ciężar głowy. Jest wypełniona materiałem TEMPUR, zatem idealnie rozkłada ciężar na całej swojej powierzchni, a przy tym nie zmienia kształtu. Dodatkową zaletą jest fakt, że poduszki TEMPUR występują w kilku liniach pozwalających na dobór produktu adekwatnie do swoich potrzeb i upodobań:

  • linia TEMPUR Traditional to uniwersalny kształt, który zadowoli każdego. Natomiast niezwykłe właściwości będą odpowiadać za niezrównaną wygodę i chronić kręgosłup w odcinku szyjnym bez względu na pozycję przyjmowaną w czasie snu. Dodatkowo występuje w trzech wersjach twardości i jest zawsze doposażona w bawełniany pokrowiec.
  • Poduszki TEMPUR Obracio to rozwiązanie dla tej grupy osób, które śpią na brzuchu. Zwykła poduszka może utrudniać oddychanie i uniemożliwiać korzyści regeneracyjne ponoszone w trakcie snu. Nowoczesny kształt i piękny design TEMPUR Obracio czyni ten produkt idealnym w trakcie snu oraz podczas wypoczywania, czy czytania książki w pozycji na brzuchu.
  • Poduszki TEMPUR Symphony są dostępne w trzech wysokościach: S, M oraz L. Stanowią świetną opcję dla tych osób, które śpią na boku oraz na plecach. Jest wykonana z wyjątkowo miękkiego materiału TEMPUR ES.

Poszukując idealnej poduszki warto zwrócić szczególną uwagę na własne potrzeby i oczekiwania. Najlepsza jakość takich poduszek jak TEMPUR pozwala na dokonanie najlepszego wyboru. Bogata oferta umożliwi odszukanie idealnego produktu bez względu na wiek czy upodobania. W końcu każdy zasługuje na bezpieczny i zdrowy sen.

Dodatkowe materiały w postaci informacji i recenzji video można obejrzeć na profilu Google Plus https://plus.google.com/+KomfortSnu/videos.

 

Kategoria:

Leave a Comment