Salon w stylu łowców

Posted by:HouseRing Posted on:25 lutego 2019 Comments:0

Styl myśliwski z roku na rok zyskuje na popularności, już nie tylko zapaleni łowcy wprowadzają go do swych wnętrz, ale z powodzeniem może to zrobić każdy z nas. Nikt oczywiście nie mówi o tym, aby zdobić ściany głowami dzikich zwierząt, a podłogi ich skórami! Dziś styl ten ma delikatniejszą wersję, ma przywodzić na myśl zieleń lasu i wypoczynek na łonie przyrody. 

Meble oraz dodatki w myśliwskim salonie 

Urządzenie salonu w stylu myśliwskim nie jest wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać. Meble z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Meble/16 nie tylko wprowadzą do wnętrza nietuzinkowego charakteru, ale będą też wspaniałą ozdobą! Zrobią wrażenie nie tylko na domownikach, ale też na każdym odwiedzającym. Idealne połączenie naturalnych materiałów, jak poroża, skóra oraz szkło, to coś co każdy miłośnik lasu na pewno doceni i z przyjemnością będzie przebywać w takim salonie. Wykonane z niebywałą precyzją oraz dokładnością, zdecydowanie warte są swojej ceny, ponieważ będą zdobić salon i cieszyć oczy przez lata. 

Światło ma znaczenie!

Decydując się na elementy stylu myśliwskiego w naszych wnętrzach, musimy mieć na uwadze, że dekoracje czy meble tego typu są dość nietypowe. A wnętrza mogą sprawiać wrażenie przytłaczających, a panujące kolory ziemi (brązy oraz zielenie) powodują, że pokój wydaje się być ciemny i przytłaczający. Dlatego pomieszczenia w których królują elementy stylu myśliwskiego, potrzebują specjalnego oświetlenia. Lampa z poroża ustawiona w rogu pokoju, nie tylko rozświetli pomieszczenie, nadając mu przytulności i uroku, ale będzie też wspaniałą ozdobą. Ciemne kąty rozświetlić mogą kinkiety wykonane z łopat łosia, ozdobione grawerem przedstawiającym zwierzęta. Można więc śmiało stwierdzić, że kinkiet tego typu będzie nie tylko źródłem światła, ale małym dziełem sztuki zdobiącym naszą ścianę. Możemy też wybrać duży żyrandol wykonany z poroża jelenia, rozświetli pomieszczenie, wprowadzając niemalże magiczny nastrój, a nastrojowe światło sprawi, że każdy z przyjemnością będzie spędzał czas w takim salonie. 


Kategoria:

Leave a Comment