Własny dom w mieście

Posted by:HouseRing Posted on:10 grudnia 2019 Comments:0

Większość z nas marzy o własnym domu z ogródkiem. Nie każdy jednak chce wyprowadzać się z tego powodu na wieś. Czy można znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji?

Zabudowa szeregowa i jej zalety

Coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród inwestorów jest budowa domów jednorodzinnych w systemach szeregowych. Skąd powodzenie tego typu inwestycji?

Zabudowa szeregowa pozwala do maksimum wykorzystać teren. Domy w zabudowie szeregowej charakteryzują się jednolitym i bardzo estetycznym wyglądem. Szeregowce Częstochowa oferują nowoczesne, luksusowe domy dla osób chcących mieć swój azyl w niewielkiej odległości od centrum miasta. Każdy dom ma swój własny ogródek, dzięki czemu mieszkańcy zyskują miejsce odpoczynku i relaksu. Dodatkowo, bliska, choć dyskretna, obecność sąsiadów gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i brak izolacji. 

Bardzo łatwo dojechać z osiedla do centrum miasta, a zatem do szkół, przedszkoli czy pracy. Połączenia komunikacji miejskiej są częste. Dodatkowym atutem jest bliskość autostrady, a co za tym idzie połączenia z Katowicami i szybki dojazd na lotnisko.

Każdy z domów posiada własny garaż i wybrukowany dojazd do niego. Osiedle posiada chodniki z kostki brukowej i ogród zabaw dla najmłodszych. Jest to bardzo ładna część miasta. Dzięki ujednoliconemu elewacji domów, osiedle tworzy bardzo estetyczną i miłą dla oka przestrzeń.

Dom szyty na miarę

Dom w osiedlu Zielone Zacisze to oferta dla tych, którzy chcą mieć piękne i jednocześnie tanie w utrzymaniu miejsce do życia. Materiały i technologie stosowane do jego budowy, spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu koszty utrzymania takiego domu są minimalne.

Nowoczesne, niemal bezobsługowe systemy grzewcze zapewniają komfort i oszczędność. Istnieje również możliwość instalacji systemów odnawialnych źródeł energii, co czyni osiedle miejscem bardzo ekologicznym. Duże okna zapewniają maksimum naturalnego światła, a tarasy i patio to dodatkowa przestrzeń użytkowa dla mieszkańców. 

Zakup domu w tym osiedlu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi nastawionych na życie w wysokich standardach, jednocześnie dbających o środowisko. Całość oferty i ceny domów można znaleźć tutaj: http://osiedlezielonezacisze.pl.

Kategoria:

Leave a Comment